
Книжкова шафа стелаж біла з полицями та шухлядою 90 см у дитячу кімнату для дівчинки хлопчика Стека ВМВ Холдинг
- Під замовлення
- Код: stelazh_3D1S_Steka_VMV
Відправка з 13 квітня 20266 320 ₴
Стелаж Стека в скандинавському стилі - стильне і функціональне рішення для кімнати школяра або студента. Виконаний в універсальній колірній гамі: білий і дуб кам'яний - підійде як для хлопчика, так і для дівчинки. Ніжки та ручки з натурального дерева надають меблям теплого, затишного вигляду. Стелаж виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що не містить шкідливих смол і клеїв - матеріал безпечний для дітей.
Модель поєднує відкриті та закриті полиці, а також шухляду - зручне рішення для зберігання книг, підручників, іграшок, коробок та інших потрібних дитині речей.
Стелаж входить до складу модульної дитячої Стека, завдяки чому його легко доповнити іншими елементами та створити зручний і продуманий простір з урахуванням площі кімнати та потреб дитини.
Габарити стелажа Стека:
- ширина - 90 см;
- глибина - 40 см;
- висота - 195 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висунення;
- Ручки і ніжки - натуральне дерево.

Виготовляється в комбінації кольорів:
Усі елементи модульної дитячої Стека:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Стека+ВМВ+Холдинг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1950 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 6 320 ₴










