
Сучасне біле односпальне ліжко комод дитяче для підлітка хлопчика дівчинки з шухлядами та поличками 80*200 Брайт Мастер Форм
- Немає в наявності
- Код: Lizhko_komod_Brait_MF
9 221 ₴
Стильне функціональне ліжко комод Брайт довжиною - 203 см та глибиною - 83 см підійде для сучасної дитячої спальні підлітка.
Його компактні розміра забезпечать максимальну економію простору. Ліжко оснащене чотирьма висувними шухлядами які ідеально підійдуть для зберігання постільної білизни, одягу чи інших речей. Додаткові відкриті полички створюють додаткові можливості для зберігання або декоративного оформлення.
Це ліжко комод Брайт це поєднання стильного зовнішнього вигляду та практичності. Замовити можна як на ліву, так і на праву сторону.
Всі варіанти можливих кольорів дивіться на фото нижче. Потрібні кольори вказуються під час замовлення.
Розміри ліжка комоду Брайт:
- довжина - 203 см;
- глибина - 83 см;
- висота - 84 см;
- спальне місце - 80*200 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм;
- Кромка - ПВХ, товщиною 0.5 мм;
- Направляючі шухляд - телескопічні, повного висуву.


Всі елементи меблів Брайт:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=брайт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий , Венге, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Венге темний + крафт золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Розміри рекомендованих матраца | 80х200 |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Комплектація матрацом | Да |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 203 см |
| Глибина дитячого ліжка | 83 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 84 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 |
| Ширина ліжка | 83 |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 9 221 ₴




