-5%Стильний маленький вузький білий комп'ютерний письмовий стіл 100 см з МДФ у скандинавському стилі Драйв
- Готово до відправки
3 132 ₴
2 975,40 ₴
Простий вузький письмовий стіл Драйв довжиною - 100 см та глибиною - 50 см ідеальний вибір для будь-якого сучасного інтер'єру. Стільниця виготовлена з лакованого МДВ товщиною - 20 мм, що забезпечує гладку та приємну на дотик поверхню, стійку до подряпин та легку у догляді. Ніжки з масиву бука натурального кольору, додають конструкції стійкості та елегантного вигляду, підкреслюючи природну красу деревини. Завдяки своїм компактним розмірам він легко впишеться навіть у невеликі приміщення, забезпечуючи вам зручне місце для роботи чи навчання. Цей письмовий стіл Драйв стане чудовим доповненням вашого робочого простору, створюючи атмосферу затишку та комфорту.
Розміри письмового столу Драйв:
- довжина - 100 см;
- глибина - 50 см;
- висота - 74 см.
Матеріали:
- Стільниця - лакований МДФ товщиною 20мм;
- Ніжки - масив натурального дерева (буку).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 740 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | Масив бука |
| Стільниця | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук натуральний |
- Ціна: 2 975,40 ₴









