
влевовправо
Сучасна розпашна кутова шафа 70х70 для одягу в передпокій спальню кімнату Соната Крафт
- В наявності
4 973 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна кутова шафа 700 Соната Крафт, шириною 70 см і глибиною 70 см. Виготовляється з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у кольорів: дуб крафт білий. Ручки виготовляються в чорному кольорі. Складається зі штанги для вішалок з одягом і полиці. Належить до модульної меблевої системи Соната Крафт, елементи якої дають можливість підібрати необхідний комплект меблів.
Розміри кутової шафи 700 Крафт:
- ширина - 70 см;
- глибина - 70 см;
- висота - 205 см.
Містить:
- штангу для вішалок з одягом;
- полицю у верхній частині шафи.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Ручки - пластикові, в чорному кольорі.
Виготовляється у кольорі:

Всі елементи модульної системи Соната Крафт:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=соната+крафт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 700 мм |
| Ширина шафи | 700 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП, ДСП |
| Фасади | ДСП, ламінована ДСП |
- Ціна: 4 973 ₴






