-10%Маленький дитячий письмовий стіл для школяра або підлітка "Сашок ДСП" Летро (15 варіантів кольору)
- В наявності
6 425 ₴
5 782,50 ₴
Письмовий стіл Сашок ДСП Летро
Маленький письмовий стіл із надбудовою "Сашок ДСП" шириною 90 см із надбудовою, шафками, полицями та висувною шухлядою. Тумбу можна використовувати як нішу під системний блок. Полиця під стільницею не висувна. Конструкція також передбачає місце для встановлення принтера.
Виготовляється в сучасному стилі, що видно за рахунок прямих форм, мінімалізму в дизайні та контрастних відтінків. Як кольори столу ви можете вибрати один із 15 можливих варіантів, наприклад білий, сірий венге або дуб сонома.
За рахунок екологічних матеріалів (ЛДСП класу е1 не містить шкідливих для дитини клеїв і смол) підійде для дитини школяра.
Купити письмовий стіл Сашок ДСП ви можете в нашому інтернет-магазині, вибравши відповідний для Вас колір або комбінацію (варіанти нижче).
Також стіл можна замовити в дзеркальному варіанті (тумба і шухляда зліва)
Стіл виготовляється під індивідуальні розміри (+25% до ціни)
Складається з таких елементів:
- робочого місця розміром 90х58 см;
- полицю під стільницею (невиїзна);
- виїзну шухляду для різної канцелярії;
- тумбу з полицями в середині, яку можна переобладнати під нішу для системного блока;
- надбудову з двома тумбами з полицями в середині і двома відкритими полицями;
- невелику полицю під робочим місцем.
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 165 см |
| Глибина | 58 см |
Направляючі - роликові
Можливі варіанти кольорів:


| За більш детальною інформацією телефонуйте до нас або пишіть. Наш менеджер відповість на всі Ваші запитання, а також порадить і допоможе підібрати найкращий варіант меблів. |
| Увага! Шановні покупці, товар відправляється в розібраному вигляді, під час отримання товару - дивіться на цілісність пачки, не викидайте меблеве паковання, доки не переконаєтесь, що меблі доставлені в повній комплектації і вся фурнітура в наявності! Усі претензії стосовно цілісності скла, дзеркал та елементів меблів приймають тільки в момент отримання товару! |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Летро |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість тумб | 3 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх лісовий, Венге, Дуб сонома, Бук Баварія, Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Глибина стільниці | 580 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувна полиця для клавіатури | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Навісна шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стиль | Класичний, Модерн, Скандинавський |
| Ширина(см) | 90 |
| Глибина(см) | 58 см |
| Висота(см) | 165 см |
| Полку під принтер | Так |
| Надбудова | Так |
| Полку під системний блок (комп'ютер) | Немає |
| К-ть висувних ящиків | 1 |
| Колір | |
| Колір | крафт білий/графіт |
- Ціна: 5 782,50 ₴










