-15%влевовправо
Довгий комп'ютерний письмовий стіл лофт для ноутбука на металевих ніжках 140 см Омега Мебель-Сервіс
- Готово до відправки
- Код: stil_2Sh_140_Omega_MS
4 830 ₴
4 105,50 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий 2ш 140 Омега
Стіл письмовий 2ш 140 Омега в стилі лофт, від фабрики Мебель Сервіс, виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), в комбінації кольорів дуб тютюну і матера. Ніжки металеві в чорному кольорі. Складається з 2-ух висувних шухляд. Належить до меблевої системи Омега, за допомогою якої можна складати комплекти в офіс або підліткову кімнату.
Кольори меблів Омега:

Розміри столу 2ш 140 Омега:
ширина - 140 см;
висота - 75 см;
глибина - 55 см.
Всі елементи меблевої системи Омега:


За більш детальною інформацією телефонуйте до нас або пишіть. Наш менеджер відповість на всі Ваші запитання, а також порадить і допоможе підібрати найкращий варіант меблів.
Увага! Шановні покупці, товар відправляється в розібраному вигляді, під час отримання товару - дивіться на цілісність пачки, не викидайте меблеве пакування, доки не переконаєтесь, що меблі доставлені в повній комплектації і вся фурнітура в наявності! Усі претензії стосовно цілісності скла, дзеркал та елементів меблів приймають тільки в момент отримання товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
- Ціна: 4 105,50 ₴









