Кольори на вибір
-5%
-5%влевовправо
Довгий подвійний комп'ютерний письмовий стіл для двох дітей школярів 200 см Е-03 Київський Стандарт венге
- Готово до відправки
6 861 ₴
6 517,95 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий для двох дітей Е-03, довжиною 200 см. Виготовляється з ламінованої ДСП, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у трьох варіантах кольорів на Ваш вибір: білий структурний, венге або дуб сонома. Містить два робочих місця, тумбу з шухлядами та надбудову з полицями. Стіл письмовий Е-03 підійде для двох дітей школярів для навчання.
Розміри письмового столу для двох дітей Е-03:
- Ширина - 200 см;
- Висота - 152 см;
- Глибина - 60 см;
- Глибина надбудови - 30 см.
Складається з:
- Два робочих місця для навчання;
- Тумбу з шухлядами, на роликових направляючих для зошитів, підручників або дрібної канцелярії;
- Надбудову з полицями для книг, підручників або інших речей.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клюв і смол);
- Фасади - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клев і смол);
- Направляючі шухляд - роликові.

До столу можна замовити інші елементи в тому ж кольорі:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=кс+київський+стандарт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Білий, Дуб сонома, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 2000 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 765 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Немає |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Форма стільниці | прямокутна |
- Ціна: 6 517,95 ₴








