-10%Розкладний сучасний комод трансформер у письмовий стіл з трьома шухлядами у вітальню або спальню з ДСП 65*48 см Flashnika-31
- Під замовлення
Відправка з 14 квітня 20267 757 ₴
6 981,30 ₴
Стильний компактний розкладний комод трансформер Flashnika-31 шириною - 65 см та глибиною - 48 см, це ідеальне рішення для сучасних житлових просторів. Завдяки розкладному механізму він легко перетворюється у зручний письмовий стіл шириною - 125 см та глибиною - 48 см, що робить його універсальним та практичним елементом вашого інтер'єру. Завдяки своїй функціональності, цей комод дозволить Вам зекономити місце в кімнаті, не поступаючись при цьому комфортом і стилем. Для виготовлення використовується якісне ДСП класу Е1, тому буде безпечним для вас та ваших рідних. Цей розкладний комод трансформер Flashnika-31 стане чудовим доповненям вашого інтер'єру.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Стіл відправляється вже в зібраному вигляді. Для додаткового захисту від пошкоджень компанія Нова пошта перевозить меблі тільки в дерев'яній обрешітці.
Розміри комоду трансформера Flashnika-31:
- Ширина - 65 см;
- Ширина в розкладеному вигляді - 125 см;
- Висота - 75 см;
- Глибина - 48 см.
Складається з:
- Робочого місця, розміром 125*45 см;
- Трьох шухляд.
Матеріали:
- Корпус - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фасад - ламіноване ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол);
- Фурнітура - "DC", "Linken";
- Крайка стільниці - протиударна, ПВХ, товщиною 2 мм;
- Крайка корпусу - протиударна, ПВХ, товщиною 0,5 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 480 мм |
| Довжина стільниці | 650 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Бук Баварія, Венге, Графіт, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб трюфель, Вільха Гірська, Горіх темний, Сірий |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 6 981,30 ₴



