-10%Прямий довгий вузький письмовий комп'ютерний стіл для ноутбука з пеналом і стелажем 155 см LEGA 11
- Готово до відправки
4 306 ₴
3 875,40 ₴
Стильний вузький письмовий стіл для ноутбука зі стелажем LEGA 11, шириною 155 см і глибиною 50 см. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (без шкідливих для людини домішок), товщиною 16 мм, у різних варіантах кольорів, як у комбінованому, так і одноколірному варіанті (фото кольорів нижче). Містить стелаж з відкритими полицями, пенал з полицями і робочий простір розміром 120*50 см. Підійде як для дорослого, так і для дитини школяра або підлітка студента. Також хороший варіант як офісний робочий стіл для персоналу.
Стіл можливо виготовити в дзеркальному (на інший бік) варіанті.
Розміри комп'ютерного столу LEGA 11:
- Ширина - 155 см;
- Висота - 123 см;
- Глибина - 50 см.
Складається з:
- Робочого місця, розміром 120*50 см.
- Стелажа з відкритими полицями для книг, документів і принтера;
- Пенала з полицями для книг або документів.
Матеріали та фурнітура:
- Корпус - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клев і смол);
- Фасад - ламінована ДСП "Swiss Krono", товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клев і смол);
- Кромка стільниці - протиударна ПВХ, товщиною 2 мм;
- Крайка стільниці - ПВХ, товщиною 0,5 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1234 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1550 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Колір | |
| Колір | Білий + Дуб трюфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бетон, Бук Баварія, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб трюфель, Вільха Гірська, Горіх темний, Сірий |
- Ціна: 3 875,40 ₴











