Шаф 3-х дверний в спальню Катерина
Спальня - це не тільки кімната для повноцінного відпочинку, але й місце, де ми зберігаємо свій гардероб. Якщо комода й пеналів не кращі, то, без сумніву, варто купити яскравий і елегантний тридверний платівку в кольорі дуб соннома білий. Цей модульний елемент виглядає неймовірно стильно, не тільки візуально розширює простір і освіжає інтер'єр, але й внесуть до кімнати відчуття свята. Шкаф 3Д вирізняється суворими лініями, геометричними формами, лаконічними і простотою виконання.
Конструкція шафи для гардеробу відповідає традиційній схемі, яка включає в себе секцію містить три закриті відділення і два висувних ящики на напрямні повного виверту. У бічних відділах розташовані полки і штани для вішаків, у центральному — три полиці.
Габаритні розміри:
- Ширина - 140 см
- Висота - 220 см
- Глибина - 54 см
Матеріал корпусу: ЛДСП


+38099073959 
+380983668360
+380931700560
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2207 мм |
| Глибина шафи | 538 мм |
| Ширина шафи | 1406 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
- Ціна: 17 460 ₴



