Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТВ тумба 2д1ш Ешлі
ТВ тумба 2д1ш Ешлі — новинка 2020 року від Світ Меблів. Виготовляється в сучасній інтерпретації стилю Прованс, що підкреслюється прямими лініями та простотою в дизайні. Корпус меблів виготовлений із ДСП, фасади з МДФ. Тумба під телевізор стане ідеальним для вашої кімнати. Вона має 2 відділи з дверцятами, 1 шухляду, а також полицю. Крім розміщення телевізора в тумбі багато місця для зберігання речей.
Тумба під телевізор 2д1ш Ешлі виготовляється в кольорі Сосна Водевіль

Габарити ТВ тумби 2д1ш Ешлі:
- Ширина — 197 см;
- Висота — 64,5 см;
- Глибина — 42.5 см.
Переваги меблів Ешлі:
- Сучасний зовнішній вигляд меблів.
- Новинка 2020 року.
- Завдяки світлим кольорам візуально не буде перевантажувати кімнату, а залишить відчуття комфорту та простору.
- Тумба виготовляється з ламінованої ДСП-класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), компанії Kronospan.
- Виробник із досвідом роботи майже 20 років (основа 2001 року). Меблі цієї фабрики також експортуються на території країн СНД.
Усі елементи системи Ешлі тут: https://letromebel.com.ua/site_search?search_term=Эйшли


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 645 мм |
| Глибина тумби | 425 мм |
| Ширина тумби | 1970 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | шпонована ДСП |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 9 247 ₴








