Новинка
-10%
-10%влевовправо
Сучасна маленька 100 см сіра прихожа в коридор з дзеркалом і тумбою для взуття Аміна Світ Меблів
- В наявності
- Код: prh_umn_0005
6 459 ₴
5 813,10 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Передпокій Аміна антрацит \ аляска
Невеликий передпокій Аміна, шириною 100 см, виготовляється уманською фабрикою "Світ Меблів", у стилі модерн, у поєднанні контрастних кольорів антрацит і аляска. Містить всі необхідні елементи для шафи в передпокій: відкриту секцію з гачками для верхнього одягу, дзеркало, тумбу для взуття, відкриту і виїзну шухляду для різних дрібниць. За рахунок світлих фасадів, невеликих розмірів і відкритих секцій, передпокій Аміна не буде візуально перевантажувати коридор.
Цвета прихожей:

Размеры прихожей Амина:
ширина - 100см;
глубина - 41см;
высота - 216см

Содержит все необходимые элементы для небольшого шкафа в прихожую:
• открытая секция с крючками для верхней одежды;
• тумбу для обуви;
• зеркало;
• полки для сумок, шапок и других аксессуаров;
• выдвижной ящик для разных мелочей.

За более подробной информацией звоните к нам или пишите. Наш менеджер ответит на все Ваши вопросы, а также посоветует и поможет подобрать лучший вариант мебели.
Внимание! Уважаемые покупатели, товар отправляется в разобранном виде, при получение товара - смотрите на целостность пачки, не выбрасывайте мебельную упаковку, пока не убедитесь, что мебель доставлена в полной комплектации і вся фурнитура в наличии! Все претензии касательно целостности стекол, зеркал и элементов мебели принимаются только в момент получения товара!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2155 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Склад комплекту | |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 813,10 ₴



