Кольори на вибір
-5%
-5%влевовправо
Подвійний робочий письмовий стіл для двох дорослих або дітей школярів з полицями КС-01 Київський Стандарт
- Під замовлення
- Код: 1054077669
Відправка з 15 квітня 20267 361 ₴
6 992,95 ₴
+380 (98) 366-83-60
Менеджер інтернет замовлень Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робочий письмовий стіл на 2 місця КС-01. Виготовляється з ламінованої ДСП, класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв та смол), у різних варіантах кольорів на Ваш вибір (фото варіантів нижче). Містить два робочі місця 77*80 см та три полички для книжок, підручників чи документів з двох боків. Подвійний письмовий стіл КС-01 підійде як в офіс, так і для дому, наприклад в дитячу для дітей школярів.
Розміри письмового столу для двох КС-01:
- Ширина - 150 см;
- Висота - 162 см;
- Глибина - 80 см.
Складається з:
- Два робочих місця, розміром 77*80 см;
- Двосторонній стелаж з полицями для книг або документів.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клюв і смол);
- Стільниця - ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу Е1 (не містить шкідливих для дитини клев і смол);
- Ніжки - хромований метал.

До столу можна замовити інші елементи в тому ж кольорі:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=кс+київський+стандарт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Білий, Ваніль, Венге, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб трюфель, Горіх екко, Сірий |
- Ціна: 6 992,95 ₴







