-15%Широка містка шафа купе Лондон в спальню з полицями штангою та двома висувними шухлядами з ДСП 178*217 см графіт сірий/білий
- В наявності
- Код: Shafa_kupe_London_MS
22 696 ₴
19 291,60 ₴
Ця велика шафа купе Лондон шириною - 178 см та висотою - 217 см стане стильним та практичним доповненням вашого інтер'єру. Завдяки продуманій конструкції, шафа забезпечує максимальну зручність зберігання речей та оптимальне використання простору. Виготовляється з якісного ДСП класу Е1, перевагою якого є легкість у очищення та догляді. Штанга для одягу дозволить зручно розвішувати одяг, зберігаючи його у ідеальному стані. Полички будуть зручними для зберігання складеного одягу, коробок чи інших речей. Легкий доступ до всіх речей забезпечують дві розсувні дверки. Ця шафа купе Лондон це частина модульної системи, її можна придбати як в комплекті з іншими меблями, створивши єдиний дизайн у інтер'єрі вашої спальні, так і окремо.

Габаритні розміри шафи-купе Лондон:
- Ширина - 178 см;
- Высота - 217 см;
- Глубина - 62 см.
Складається з:
- штанга для розвішування одягу;
- двох висувних шухляд для білизни;
- полички для зберігання одягу та аксесуарів.
Матеріали виготовлення:
- Корпус - ламіноване ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад - ламіноване ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол).
Напрямні на висувних ящиках шафи телескопічні:

Спальня Лондон виготовляється у кольорі:

Всі елементи спальні Лондон:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=лондон


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2173 мм |
| Глибина шафи-купе | 622 мм |
| Довжина шафи-купе | 1784 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Графіт + білий, Сірий |
- Ціна: 19 291,60 ₴







