-5%Подростковый ученический детский письменный стол для студента школьника белый Студент Симпл Сокме
- В наличии
3 948 ₴
3 750,60 ₴
Якщо Ви шукаєте просту, лаконічну, але містку модель письмового столу, тоді не пропустіть на увазі відмінний письмовий стіл "Студент (Сімпл)". Він ідеально підійде не тільки для облаштування дитячої кімнати, але і для офісних приміщень. Незважаючи на свої невеликі габаритні розміри, завдяки яким він не займе багато місця в кімнаті, стіл має досить великою місткістю і широкими функціональними можливостями. Стіл "Студент (Сімпл)" має дуже зручну конструкцію і широку стільницю, за якої учневі буде зручно і комфортно робити домашні завдання, а офісному співробітникові працювати за комп'ютером. Стіл обладнаний чотирма висувними глибокими ящиками на роликових напрямних і відкритою нішею. Елемент "Студент (Сімпл)" надасть достатньо місця для зберігання зошитів, книг, підручників, методичок, документом та іншого.
Габаритні розміри:
- Ширина - 120 см
- Висота - 76,3 см
- Глибина - 55 см


Працюємо по передоплаті у розмірі 20% від вартості, сплатити можна на карту ПриватБанк або на розрахунковий рахунок
Залишок можна оплатити:
- Накладений платіж оплата готівкою на складі транспортної компанії або кур'єру при отриманні)
- На карту ПриватБанк (економія 2% + 20 грн)
- Картою Visa, Mastercard - LiqPay
- Безготівковий розрахунок (оплата безготівковим переказом на р/з компанії) (за запитом)
- Готівкових (оплата готівкою при отриманні на складі або фірмових магазинах компанії)
Також можна замовити меблі в кредит (від - КредитМаркет) або миттєва розстрочка (ПриватБанк), для замовлення меблів у кредит натисніть на кнопку "Купити в кредит" і наш менеджер зателефонує до Вас.
Відправляємо мебелі по всій Україні
Способи доставки:
- Нова пошта (якісна доставка, але тарифи трохи дорожче)
- Delivery (економія до 20%)
- Meest Express (економія до 20%)
- Самовивіз з фірмового магазину в місті Львів, Червоноград та смт. Жвирка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Тип | письменный стол |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 763 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Колесики | Нет |
| Магнитная азбука | Нет |
| Магнитная доска | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Подставки под СD | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Кромка деталей | ПВХ |
| Кромка столешницы | Врезная |
- Цена: 3 750,60 ₴








