
Підлогова сучасна тумба тв 180 см під телевізор P4 стильна з дверками для залу вітальні спальні Сан Маріно
- Під замовлення
Відправка з 22 квітня 20268 080 ₴
ТВ тумба під телевізор P4
Сан Маріно
Тумбочка під телевізор P4 шириною 180, 210 або 240 см Сан-Маріно, виготовляється з ламінованого ДСП завтовшки 18 мм, з ПВХ кромкою, завтовшки 2 мм. Складається з 2 закритих і 1 відкритої секцій. За рахунок можливості вибрати колір і розмір, а також інші елементи меблів у вітальню Сан Марино, Ви зможете облаштувати практично будь-яку вітальню.
Також наші дизайнери, йдучи в ногу з трендами, підібрали для Вас найактуальніші декори: білий, сірий, графіт, сатин (шампань) та капучино.
Додаткова інформація:
- Секції P4 з дверцятами які відкриваються вниз;
- Секції P4 витримує навантаження до 120 кг.
Розміри ТВ тумби P4 Сан Марино:
ширина - 180, 210, 240 см;
глибина - 45 см;
висота - 40 см.
Ціна вказана за тумбу шириною 180 см.
Ширину та глубину можна змінити під Ваш розмір, з доплатою 50%.




За допомогою модульної системи Сан Марино ви можете обмеблювати такі кімнати:
![]() |
![]() |
| Вітальня | Передпокій |
![]() |
![]() |
| Спальня | Дитяча \ Підліткова |

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Максимальна діагональ телевізора | 65 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Сатин, Графіт, Білий, Капучіно, Сірий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Дверка | 2 шт. |
| Колір | |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1800 |
- Ціна: 8 080 ₴











