
Дитяча шафа кутова зі штангою та полицями для речей для дитячої кімнати дівчинки хлопчика Тіммі ВМВ Холдинг
- Під замовлення
- Код: shafa_kut_Timmi_VMV
Відправка з 11 квітня 20266 185 ₴
Шафа кутова Тіммі - це поєднання лаконічного дизайну і функціональності, що підходить для дитячої кімнати. Внутрішнє наповнення включає штангу для одягу на вішалках і секцію з полицями, що забезпечує зручне розміщення повсякденних речей.
Виготовляється з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, що не містить шкідливих смол і клеїв - матеріал безпечний для дітей і простий у догляді. Ніжки і ручки виконані з натурального дерева, що надає меблям теплий, затишний акцент.
Шафа виконана в спокійній і універсальній колірній гамі: білий та графіт. Вона легко впишеться в інтер'єр як хлоп'ячої, так і дівчачої кімнати. Є частиною модульної серії Тіммі і може використовуватися як самостійний елемент або в складі комплекту.
Габарити шафи кутової Тіммі:
- ширина - 71 см;
- глибина - 71 см;
- висота - 199 см.
Матеріали:
- Корпус - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Фасад - ламінована ДСП, товщиною 16 мм;
- Ручки і ніжки - натуральне дерево.

Виготовляється в комбінації трьох кольорів:
Усі елементи модульної дитячої Тіммі:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Тіммі+ВМВ+Холдинг


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМВ Холдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шафа |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | кутовий |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1990 мм |
| Глибина шафи | 713 мм |
| Ширина шафи | 713 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 185 ₴










