-15%Стильна світла сучасна шафа купе в спальню для одягу та білизни дводверна з штангою шухлядами та полками з ДСП Кім 181*220 см
- В наявності
- Код: Shafa_kupe_Kim_MS
19 694 ₴
16 739,90 ₴
Вмістка дводверна шафа купе Кім шириною - 181 см та висотою - 220 см буде чудовим доповненням вашої спальні. Забезпечить достатньо місця для зберігання усього необхідного.
Дві внутрішні висувні шухляди будуть ідеальним місцем для зберігання білизни та інших дрібних речей. Штанга забезпечить зручне розвішування одягу, що збереже його акуратний зовнішній вигляд. Полички будуть додатковим місцем для зберігання складеного одягу, постільної білизни і т.д. Для виготовлення використовується якісне ДСП класу Е1, без шкідливих для людини клеїв та смол. Виконана шафа у поєднанні сучасних світлих кольорів дуб крафт білий та сан ремо, які будуть легко поєднюватись з іншими меблями у кімнаті.
Ця шафа купе Кім це частина модульної системи, придбати її можна як окремо, так і в комплекті з іншими меблями.

Габаритні розміри шафи-купе Кім:
- Ширина - 178/181 см;
- Высота - 217/220 см;
- Глубина - 62 см.
Складається з:
- штанга для розвішування одягу;
- двох висувних шухляд для білизни;
- полички для зберігання одягу та аксесуарів.
Матеріали виготовлення:
- Корпус - ламіноване ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол);
- Фасад - ламіноване ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол).
Напрямні на висувних ящиках шафи телескопічні:

Спальня Кім виготовляється у комбінації кольорів:

Всі елементи спальні Кім:
https://letromebel.com.ua/ua/site_search?search_term=кім



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | анодований алюміній |
| Декор фасаду | ЛДСП |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1816 мм |
| Глибина шафи-купе | 623 мм |
| Висота шафи-купе | 2203 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб білий крафт |
- Ціна: 16 739,90 ₴








