Продавец ЛЕТРО развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
355 отзывов

Шоколадна кімната

У торговому центрі Мінська відкрилася шоколадна кімната, у якій всі предмети обстановки і меблів є їстівними.

У відкритті шоколадної кімнати 8 березня брали участь європейські шоколатьє - Паулюс Альбертавічус і Йоланта Нарейкіене. Вони продемонстрували процес виготовлення шоколаду в домашніх умовах і провели майстер-клас з приготування шоколадних цукерок.

Для виставки з шоколаду були виготовлені предмети меблів, камін, посуд, картини, килим і кухонне приладдя. Всього на площі 20 квадратних метрів представлено близько 50 шоколадних предметів. Для створення експозиції було потрібно близько 600 кілограмів шоколаду: 300 кілограмів чорного, 180 кілограмів молочного та 120 - білого.

Шоколатьє розповіли, що робота з шоколадом нагадує вирізання скульптур з льоду, з тією відмінністю, що шоколад "теплий, смачно пахне і створює небувалу атмосферу". Над створенням кімнати фахівці працювали тиждень. Експозиція буде відкрита для відвідувачів до 14 квітня.

Нагадаємо, у Львові після проведення чергового Свята шоколаду міська влада вирішила відкрити музей, який буде присвячений солодощам. Для музею хочутьвиділити п'ятиповерхову будівлю, в якій будуть представлені різні експонати, у тому числі шоколадні скульптури, 200-кілограмовий лев і триметрові Шоколадний годинник.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner