Корзина
83 отзыва
Хвороби та шкідники вразили 4% волинських лісів

Хвороби та шкідники вразили 4% волинських лісів

Хвороби та шкідники вразили 4% волинських лісів
Тисячі гектарів лісу на Волині вражені хворобами та шкідниками. Лісівники спостерігають негативну тенденцію до збільшення уражених площ з року в рік.

29.01.16

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у Волинському обласному управлінні лісомисливського господарства.

Як показував торік санітарний огляд волинських лісів, загальна площа, пошкоджених хворобами та шкідниками ― 24 тисячі 848 гектарів. Втім, уже цього року загальна площа осередків шкідників та хвороб лісу складає 25 тисяч 803 гектари, або 4 відсотки від загальної вкритої лісом площі.

Зокрема, побільшало ушкоджених лісових насаджень за рахунок виникнення осередків непарного шовкопряда в державних підприємствах «Любешівське лісомисливське господарство» (92 гектари) та «Любешівагроліс» (286 гектарів).

Як стверджують вчені, цей шкідник пошкоджує понад 300 видів рослин. Однак, незважаючи на багатоїдність, віддає перевагу дубу, тополі та плодовим деревам. На щастя, непарний шовкопряд не є масовим для Волинського Полісся, але в силу кліматичних умов, які склались в минулі роки, для нього зараз утворився рай у поліських лісах.

Також проблемою для умов Волинського Полісся є всихання соснових деревостанів, пошкоджених кореневою губкою, та ялинових деревостанів, пошкоджених ялиновою губкою.

У ВОУЛМГ кажуть, що зараз повинні визнати про втрати якості деревини в ялинових деревостанах, пошкоджених хворобами в межах об’єктів природно-заповідного фонду на території Горохівського та Вололодимир-Волинського лісомисливських господарств, дубових деревостанах на території Цуманського лісгоспу, соснових деревостанах на території всіх без винятку лісгоспів, розташованих в Поліському регіоні.

 

Источник: Волинські новини

+380
98
366-83-60
+380
63
078-68-63
+380
99
607-39-59
ЛЕТРО
Менеджер Ярина
80040УкраинаЛьвовская областьЛьвовЛьвівська область,Сокальський район,смт.Жвирка вул.1-го Травня 1
Карта
social-icon
Loading...