Корзина
336 отзывов

Цікаве про меблі

ЦІКАВЕ ПРО МЕБЛІ

Першими в історії людства меблями користувалися ще аристократи Месопотамії та Стародавнього Єгипту. Вже тоді вони сиділи на лавках, стільцях і в кріслах, зберігали цінності в скринях і скриньках. Всі ці предмети робилися з слонової кістки і були доступні тільки дуже багатим людям.+
Перші меблі з давньогрецької «пропискою» робилася з каменю і була дуже незручними. А подоби перших дерев’яних ліжок з’явилися у греків тільки в 5-му столітті нашої ери.
Один з найгучніших кримінальних авторитетів світу — Аль Капоне — офіційно значився тихим і скромним торговцем меблями.
Томас Едісон відомий не тільки як винахідник фонографа. У 1911 році він оголосив світу, що розробив недорогі і зручні … меблі з бетону. Правда, споживачі її так і не полюбили: сідниці полюбляють м’які місця …
Перша спроба надути матрац була зроблена ще наприкінці позаминулого століття. Винахідник Линфорд Рут, стурбований незручністю спальних місць у поїздах, намагався закачати в матраци пар. Не вийшло.
Джон Леннон дуже любив білий колір і обставляв свою квартиру тільки білими меблями.
Дизайнер з Голландії Маріо Філліпона придумав серію меблів з жіночими принадами: бюстами, стрункими ніжками та іншими приємними подобами дамського тіла. Розкуповують вмить.
Сума, яку людина готова витратити на покупку меблів, безпосередньо залежить від його національності. Німці, наприклад, люблять жити красиво і викладають на корисні речі для облаштування будинку не менше 300 євро. Французи більше скупі: розщедрюються десь на 200. Але і це справжнє марнотратство в порівнянні з нами: ми в цьому випадку неохоче розлучаються і з 30 доларами …
У дитячих меблів дуже низькі показники продажів у світі: більшість покупців незалежно від країни проживання намагаються брати вироби «на виріст», щоб їх не доводилося продавати через рік-другий. Виняток становлять хіба що ліжечка для немовлят.
У штаті Огайо (США) знаходиться єдиний в світі пам’ятник ліжка. Монумент виконаний з каменя.
Найчастіше оббивка м’яких меблів забруднюються через пролиті на них напоїв: чаю, соку, кави і спиртного. Почесне друге місце в першості меблевих шкідників — у губної помади. І тільки на третьому знаходиться різноманітна їжа, яку ми звично поглинаємо не за столом, а на улюбленому кріслі або дивані. 
Для оббивки елітних диванів і крісел часто використовується натуральна шкіра — в основному биків, буйволів, телят і корів. Але є й зовсім екзотичні предмети, обтягнуті бегемотом, крокодилом і навіть вугром.
Шкіра для оббивки меблів, — дивовижний матеріал: вона здатна «підлаштовуватися» під господаря, приймати форму його тіла і відповідати його індивідуальності. Два однакових крісла, куплені двома абсолютно різними людьми, через кілька років активної експлуатації стануть несхожі одне на одне.

Другие статьи