Корзина
263 отзыва
Надежный продавец Prom.ua

Як вибрати меблі для дітей.

Як вибрати дитячі меблі?
Дитяча кімната – сама яскрава і барвиста кімната у будинку. Зазвичай ніжно-рожева для дівчинки і м’яко-блакитна для хлопчика. Меблі в кімнаті вашої крихти повинні бути м’якими та безпечними.Основними якостями, якими мають володіти дитячі меблі – це легкість (щоб малюк міг сам пересувати стільчики і маленькі столики), стійкість (маленькі діти незграбні, і можуть впасти на щось), екологічність (меблі ні в якому разі не повинні нашкодити здоров’ю малюка ), комфорт (дітям не завжди вдається пояснити, чому треба сидіти саме тут, а лежати там, тому комфортні меблі дозволить дитині зручно розташуватися на будь-якому місці). Але, звичайно ж, не забудемо згадати яскравість, ефектний дизайн і красу.

Дитина повинна пишатися тим, що у неї гарна кімната і яскраві меблі. Меблі краще купувати у вигляді дитячих іграшок, наприклад, ліжечко в формі машинки для хлопчика. Ліжечко обов’язково повинне бути м’яким і зручним, саме ліжко – найбільш відвідуване дитиною місце. Також воно повинна бути якісним, щоб при першому стрибку на ньому не розвалилося. У кімнаті обов’язково повинен бути стіл, за яким малюк буде займатися творчістю. Він повинен бути маленьким і не повинен мати гострих кутів.Також обов’язково мати кілька стільчиків для маленьких друзів і для ігор. У кімнаті повинно бути багато поличок для іграшок. У дитячій кімнаті повинні бути тільки речі вашого малюка.

Бажано на стінах розвішати найвдаліші малюнки вашого малюка, його портрети, цим самим створивши дитині звичну обстановку. Робити прибирання в дитячій кімнаті краще з дитиною, щоб вона знала, де лежить кожна її річ і вчилася прибирати за собою сама.

Другие статьи